Julkaistu: 20.07.2015

Satmatic lanseerasi mainoskampanjan aurinkoenergiasta Satakunnan MTV3-kanavalla!
 

Näe mainoksemme MTV3-kanavalla tai katso oheisesta linkistä!

Satmatic Aurinkoenergiaa!

Koti- ja vapaa-ajan aurinkosähköjärjestelmissä jälleenmyyjinämme toimivat:

Kokemäen Sähkö Oy

Pekka Mäkivirta, puh. 044-738 6229, pekka.makivirta@kokemaensahko.fi

Annika Jokela, puh. 044-738 6225, annika.jokela@kokemaensahko.fi

Paneliankosken Voima Oy

Tarja Heinonen, puh. 044-738 6137, tarja.heinonen@pkvoy.fi

Annika Jokela, puh. 044-738 6225, annika.jokela@pkvoy.fi

Lammaisten Energia Oy

Jari Puustelli, puh. 02-535 2032, jari.puustelli@leoy.fi

Vatajankosken Sähkö Oy

Jalmari Rossi, puh. 02-5782 5316, energianeuvonta@vatajankoski.fi

Biolan Ekoasuminen Oy

Matti Hakala, puh. 0500-621 574, matti.hakala@biolan.fi

Olli Nieminen, puh. 0400-524 432, olli.nieminen@biolan.fi

Sähköliike E.J.Lehto Oy, Huittinen

Esa Lehto, puh. 044-560 1640, esa.lehto@ejlehto.fi