Aurinkosähköjärjestelmiemme jälleenmyyjinä toimivat luotettavat ja asiantuntevat alansa huippuammattilaiset. Voimalatason ratkaisuissa ota yhteyttä myyntiimme myynti@satmatic.fi. Toimitamme aurinkosähköä koti- ja vapaa-ajan tarpeista aina megavattitason voimalaratkaisuihin.

Aurinkosähköjärjestelmien jälleenmyyjät ja valtuutetut asennusliikkeet:

e-buildings Finland Oy, Pirkanmaa
Tomi Metsäranta, puh. 040-586 6304, tomi.metsaranta@e-buildings.fi

Geotalot Oy
Sami Aro, puh. 040-152 4052, geotalot@gmail.com

GM-Solar Oy
Sami Isokangas, puh. 040-504 6290, myynti@goldenmethods.fi

Jarsec Oy, asennusliike, myös paketit
Jarkko Sillanpää, puh. 040-416 3925, info@jarsec.fi

Jorma Kärkiluoma Oy
Jorma Kärkiluoma, puh. 050-543 5181, jorma.karkiluoma@gmail.com

Kokemäen Sähkö Oy
Pekka Mäkivirta, puh. 044-738 6229, pekka.makivirta@kokemaensahko.fi

Köyliön-Säkylän Sähkö Oy
Risto Lehtonen, puh. 044-738 6273, risto.lehtonen@kssoy.fi

Lammaisten Energia Oy
Jari Puustelli, puh. 02-535 2032, jari.puustelli@leoy.fi

Lämpönen Oy (Tampere, Turku, Pori)
Toimisto 020 785 78

Paneliankosken Voima Oy
Janne Kaitale, puh. 044-738 6137, janne.kaitale@pkvoy.fi

Solar Factory Oy

Tapio Venäläinen, puh. 044 986 4190, info@solarfactory.fi

Solarigo Systems Oy
puh. 0400 486 136, myynti@solarigo.fi

Solarsan Oy
www.solarsan.fi

SolEn Oy
Karri Kangasniemi, puh. 040-753 1218, karri@solen.fi

Suomen Aurinkoratkaisut Oy
Myynti: 040-139 3718
Sähköposti: Info@suomen-aurinkoratkaisut.fi
www.suomen-aurinkoratkaisut.fi

Sähköliike E.J.Lehto Oy
Esa Lehto, puh. 044-560 1640, esa.lehto@ejlehto.fi

Sähkö-Rauma Oy
Marko Leppäaho, puh. 0400-656 112, www.sahko-rauma.fi

TP-Auotmaatio Oy
Jalo Vuorinen, puh. 050-030 4825, jalo.vuorinen@tp-automaatio.fi
Juha Jutila, puh. 040-700 1612, juha.jutila@tp-automaatio.fi
Jaakko Vitikka, puh. 040-035 3137, jaakko.vitikka@tp-automaatio.fi

Vatajankosken Sähkö Oy
Jalmari Rossi, puh. 02-5782 5316, energianeuvonta@vatajankoski.fi